niedziela, 12 czerwiec 2016 20:06

Ogłoszenia parafialne (12.06.2016)

** XI Niedziela Zwykła **

  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

Poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy

  • W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo chorych.
  • Dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na Uroczystą Mszę święta o godz. 18.00, która odbędzie się w dawnym kościele p. w. św. Antoniego z Padwy. Proszę nie zapomnieć o przyniesieniu lilii dla poświęcenia.
  • Jutro w Sadogórze o godz. 19.00 odbędzie kolejne Fatimskie Czuwanie, na które serdecznie nas wszystkich zaprasza ks. Krzysztof.
  • W dniach 14 i 15 czerwca w naszej parafii odbędą się odwiedziny chorych. Siostra Anna uprzednio będzie się kontaktować z poszczególnymi osobami i ustalać czas odwiedzin.
  • 18 czerwca odbędzie się dziękczynna pielgrzymka do Lwowa z okazji 15-tej rocznicy wizyty apostolskiej Jana Pawła II na Ukrainie. Z tej racji w Bazylice Katedralnej we Lwowie będzie odprawiona uroczysta Msza św. której będzie przewodniczył Kardynał Pietro Parolin z Rzymu. Koszt wyjazdu 250 hrn.
  • W zakrystii można zapisać się na pieszą pielgrzymkę do Bołszowiec, która odbędzie się w dniach 5-9 lipca. Koszt uczestnictwa 100 hrn. Szczegółowa informacja jest podana na plakacie, który znajduje się w gablotce przy wejściu do kościoła.
  • Przeżywamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusowemu, z tej racji odbywają się w naszej parafii nabożeństwa czerwcowe: poniedziałek, wtorek, środa po Mszy porannej, w czwartek przede Mszą o godz. 18.30, w piątek i sobotę po Mszy wieczornej.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc w naszej parafii, szczególnie osobom, które pełnią dyżur w sklepiku a także osobom sprzątającym kościół w przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Kmieć Walentyny, Kmieć Leontyny, Kmieć Swietłany, Kmieć Edwarda i Odarki, Kaplin Olgi.
  • Ostatnio na potrzeby naszej parafii ofiary złożyli: Majewska Irena, Gługowska Karina.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i wszelkich łask Bożych na rozpoczynający się nowy tydzień.

   

Msza Święta  

Niedziela - 9.00(pl), 11.00(ukr),
13.00(ukr)  
Poniedziałek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Wtorek - 9.00(pl) 
Środa - 9.00(pl) 
Czwartek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Piątek - 9.00(pl), 18.30(ukr) 
Sobota - 9.00(pl), 18.30(ukr)

   

Słowo Boże  

"Wszak mówi Pismo: Żaden, kto wierzy w Niego, nie będzie zawstydzony"
Rz 10, 11
   

Czytaj, słuchaj  

kkc-baner

RadioMaria

   
© Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego. Czerniowce, Ukraina