niedziela, 30 październik 2016 22:12

Ogłoszenia parafialne (30.10.2016)

** XXXI Niedziela Zwykła ** 

  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych

Środa – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

Piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

  • W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc listopad, jest to czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych, w naszym kościele będziemy się za nich modlić: w poniedziałek, wtorek, środę przede Mszą poranną, czwartek, piątek i w sobotę przede Mszą wieczorną. W dniach 1-8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla zmarłych za modlitewne nawiedzenie cmentarza.
  • Również w tym tygodniu obchodzimy I Czwartek miesiąca (Nabożeństwo do Ducha Św. po Mszy wieczornej), I Piątek Miesiąca i I Niedziela miesiąca (w tym dniu zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu).
  • W najbliższy czwartek i piątek odbędą się odwiedziny chorych.
  • W dniu dzisiejszym niestety nie odbędzie się koncert „Reqiem", jest odwołany z powodu choroby jednej solistki.
  • Od dzisiaj u s. Anny można zamówić kolejne prenumeraty katolickich czasopism: „Водограй", „Розарій", „Слово між нами".
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc w naszej parafii, szczególnie osobom, które pełnią dyżur w sklepiku parafialnym a także osobom sprzątającym kościół, w przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Mackulak Aurelii, Biłeckiej Jadwigi, Bartosz Antoniego, Stefaniuk Olega, Tarabrinej Marii.
  • Ostatnio na remont parafii ofiary złożyli: Majewska Irena, Smotrycka Anastazja, Kaczyńska Bronisława, rodz. Kowałyk-Kryżanowskich i Mudrak. Za wszelkie ofiary, które składacie na potrzeby naszej parafii oraz na remont kościoła serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i wszelkich łask Bożych na rozpoczynający się nowy tydzień

   

Msza Święta  

Niedziela - 9.00(pl), 11.00(ukr),
13.00(ukr)  
Poniedziałek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Wtorek - 9.00(pl) 
Środa - 9.00(pl) 
Czwartek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Piątek - 9.00(pl), 18.30(ukr) 
Sobota - 9.00(pl), 18.30(ukr)

   

Słowo Boże  

"Wszak mówi Pismo: Żaden, kto wierzy w Niego, nie będzie zawstydzony"
Rz 10, 11
   

Czytaj, słuchaj  

kkc-baner

RadioMaria

   
© Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego. Czerniowce, Ukraina