poniedziałek, 09 styczeń 2017 14:33

Ogłoszenia parafialne (08.01.2017)

** Niedziela Chrztu Pańskiego ** 

  • W liturgii Kościoła dzisiaj kończymy okres Bożego Narodzenia (chociaż kolędy będziemy jeszcze śpiewać do 2 lutego) natomiast jutro rozpoczniemy okres zwykły.
  • Dzisiaj jeszcze będzie błogosławieństwo dzieci, a w przyszłą niedzielę błogosławieństwo chorych.
  • Nadal trwa okres odwiedzin duszpasterskich W tym tygodniu będziemy odwiedzać następne rodziny. Szczegółowy plan odwiedzin można zobaczyć w gablotce przy wejściu do kościoła. W czwartek kończymy planowany program odwiedzin duszpasterskich, jeżeli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć księdza i nadal pragnie to uczynić, to prosimy zgłosić się do zakrystii.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc w naszej parafii, szczególnie osobom, które pełnią dyżur w sklepiku parafialnym a także osobom sprzątającym kościół, w przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Kmieć Walentyny, Kmieć Leontyny, Kmieć Switłany, Kmieć Edwarda, Kaplin Olgi.
  • Ostatnio na remont kościoła ofiary złożyli: Żołtowska Wanda, Halina Alekseu, rodz. Kowałyk-Kryżanowskich oraz Bogu wiadome osoby . Za wszelkie ofiary, które składacie na potrzeby naszej parafii oraz na remont kościoła serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom życzymy wszelkich łask Bożych i wielkiej radości płynącej z przeżywania tajemnicy obecności Boga w naszych sercach.

   

Msza Święta  

Niedziela - 9.00(pl), 11.00(ukr),
13.00(ukr)  
Poniedziałek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Wtorek - 9.00(pl) 
Środa - 9.00(pl) 
Czwartek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Piątek - 9.00(pl), 18.30(ukr) 
Sobota - 9.00(pl), 18.30(ukr)

   

Słowo Boże  

"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne"
J 3, 17
   

Czytaj, słuchaj  

kkc-baner

RadioMaria

   
© Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego. Czerniowce, Ukraina