niedziela, 05 luty 2017 12:04

Ogłoszenia parafialne (05.02.2017)

** V Niedziela Zwykła ** 

  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

Poniedziałek – wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników

Piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes (błogosławieństwo chorych)

  • Dzisiaj po Mszy świętej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic różańcowych, natomiast w przyszłą niedzielę będzie błogosławieństwo dzieci.
  • Zmarł śp. Jan Mały, ojciec biskupa Leona Małego, pogrzeb odbędzie się jutro w miejscowości Bar koło Winnicy, prosimy o modlitwę w jego intencji.
  • W najbliższy piątek organizujemy rekreacyjny wyjazd dla dzieci do Bojan. Ten wyjazd jest przeznaczony dla dzieci od 2 do 7 klasy, koszt wyjazdu stanowi 150 hrn, planowany czas powrotu w niedzielę po południu. Chętnych prosimy zapisać się w zakrystii.
  • Jeszcze raz pragniemy podziękować za wszelką życzliwość i ofiarność, którą okazaliście w czasie wizyty kolędowej, w tym roku udało się nam zebrać 33720 hrn. Te ofiary zostały dołączone do ogólnej kasy parafialnej, która jest przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc w naszej parafii, szczególnie osobom, które pełnią dyżur w sklepiku parafialnym a także osobom sprzątającym kościół, w przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Dorosz Poliny, Lutyk Marii, Moczulskiej Walentyny, Kaziuk Teofila, Hawliuk Stanisława.
  • Ostatnio na remont kościoła ofiary złożyli: Żołtowska Wanda, Majewska Irena, Zota Genowefa, Mowczan Larysa, Twardowski Gustaw, rodz. Horiaczko, Stefaniuk, Zaloga, Swyszcz. Za wszelkie ofiary, które składacie na potrzeby naszej parafii oraz na remont kościoła, serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim parafianom życzymy obfitych łask Bożych, owocnej pracy i udanego tygodnia.

   

Msza Święta  

Niedziela - 9.00(pl), 11.00(ukr),
13.00(ukr)  
Poniedziałek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Wtorek - 9.00(pl) 
Środa - 9.00(pl) 
Czwartek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Piątek - 9.00(pl), 18.30(ukr) 
Sobota - 9.00(pl), 18.30(ukr)

   

Słowo Boże  

"Wszak mówi Pismo: Żaden, kto wierzy w Niego, nie będzie zawstydzony"
Rz 10, 11
   

Czytaj, słuchaj  

kkc-baner

RadioMaria

   
© Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego. Czerniowce, Ukraina