niedziela, 18 czerwiec 2017 20:10

Ogłoszenia parafialne (18.06.2017)

** Uroczystość Bożego Ciała ** 

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

Środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, mnicha

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  • Dzisiaj po Mszy świętej odbędzie się uroczysta procesja ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa. W przyszłą niedzielę do naszej parafii zawita neoprezbiter ks. Mikołaj Bystrycki i w czasie Mszy św. o godz. 9.00; 11.00; 13.00 odprawi dla nas Eucharystię z prymicyjnym błogosławieństwem.
  • W sobotę o godz. 11.00 w kościele jezuickim będzie odprawiona Msza św. odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ks. Stanisław i parafianie serdecznie zapraszają.
  • Bóg zapłać za wsparcie finansowe w leczeniu i zamodlitwę w intencji OlenyDowhalowej, w zeszłą niedzielę na ten cel nam się udało zebrać 4450 hrn.
  • W dniach 4-8 lipca odbędzie się piesza pielgrzymka ze Śniatynia do Bołszowiec. Koszt uczestnictwa w tej pielgrzymce – 100 hrn. Nadal w zakrystii można zapisywać się na pielgrzymkę. Zapraszamy szczególnie do udziału w niej młodzież.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc w naszej parafii, szczególnie osobom, które pełnią dyżur w sklepiku parafialnym a także osobom sprzątającym kościół, w przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodz. Andrijewicz Wasyla, Zapolskiej Oleny, MychniukSwitłany, German Ludmiły, Zełenej Natalii.
  • Ostatnio ofiary na kościół złożyli: Majewska Irena, Kusrajewa Irena, Sokołowa Czesława, Polak Anżelina, rodz. Horiaczko. Za wszelkie ofiary, które składacie na potrzeby naszej parafii oraz na remont kościoła, serdeczne Bóg zapłać.
   

Msza Święta  

Niedziela - 9.00(pl), 11.00(ukr),
13.00(ukr)  
Poniedziałek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Wtorek - 9.00(pl) 
Środa - 9.00(pl) 
Czwartek - 9.00(pl), 18.30(ukr)
Piątek - 9.00(pl), 18.30(ukr) 
Sobota - 9.00(pl), 18.30(ukr)

   

Słowo Boże  

"Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym"
J 6, 54
   

Czytaj, słuchaj  

kkc-baner

RadioMaria

   
© Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego. Czerniowce, Ukraina